Чеська Шенген ВІЗА – тип Туризм

Чеська Шенген ВІЗА – тип Туризм

Якщо Ви маєте намір перебувати короткий період часу у Чехії то Вам обов’язково знадобиться віза. Вона дає дозвіл на перебування на території Чеської Республіки громадянам інших країн протягом нетривалого часу (до 90 днів протягом 180-денного терміну).  Ми проводимо консультації для отримання шенген візи, допомагаємо в оформленні документів, працюємо по всій Україні швидко, якісно та за найдоступнішими цінами.

Заявники, які проживають в наступних областях, можуть подати документи до Візового Центру м. Київ, Харків, Дніпро чи Одеса: Вінницька, Житомирська, Київська, Кіровоградська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Сумська, Хмельницька, Черкаська, Чернігівська, Донецька, Дніпропетровська, Запорізька, Луганська, Харківська та Херсонська області.

Заявники, які проживають в Івано-Франківській, Волинській,  Закарпатській, Львівській, Чернівецькій, Тернопільській та Рівненській областях, можуть подати документи до Візового Центру м. Львів, Івано-Франківськ або Ужгород.

Щодо документів:
1. Візові документи подаються на мультивізу (багаторазовий в’їзд та виїзд);
2. Термін дії візи, на який подаються документи: 1 рік ( кінцеве рішення за консульством);

Як правило є три варіанти рішення, які приймає Консульство :

– рішення про відкриття візи

– термін дії візи 1 місяць – робимо наступну візу для цього заявника з 50% знижкою

– відмова у візі – робимо повторну подачу на візу безкоштовно або повертаємо 50 %  суми за наші послуги.

Форма візи – ШЕНГЕН,  тип – Туризм.
Оплата за повний пакет документів (реєстрація у візовий центр, запрошення, клопотання, договір, страхівка, анкета, консультація протягом усього часу роботи з клієнтом).
Консульський збір у розмірі 35 євро заявником – ОПЛАЧУЄТЬСЯ.
Клієнт повинен також оплатити 18,5 євро за послуги візового центру.
Від заявника необхідно – контактний телефон та скановані копії усіх сторінок з відмітками українського та закордонного паспортів, банківський рахунок, який підтверджує достатність коштів і транзакції за останні 3 місяці. Банківська виписка надається в оригіналі та має бути завірена печаткою банка.

Час на підготовку документів від моменту подання та оплати 7-12 робочих днів.

ЦІНА – 90 Є