Національна ВІЗА – тип D, “Zezwolenie”

Національна ВІЗА – тип D, “Zezwolenie”

Якщо Ви плануєте офіційно працевлаштуватись в Польщі, та отримувати хорошу зарплатню, ми Вам допоможемо в цьому!

Надаємо цілий спектр послуг – реєстрація у візовому центрі, запрошення, анкета, страховка, безкоштовна консультація, офіційне працевлаштування.

Ми проводимо консультації для отримання робочої шенген візи, допомагаємо в оформленні документів, працюємо по всій Україні швидко, якісно та за найдоступнішими цінами.
Реєстрації проводяться у візовому центрі в Харкові, Дніпрі, Києві, Житомирі, Вінниці, Хмельницькому, Одесі, Івано-Франківську, Львові, Тернополі, Рівному та Луцьку.

Одним з видів польської національної візи є робоча віза, що видається на основі запрошення від воєводи. Тип цієї візи передбачає, що Ви можете перебувати на території Польщі протягом усього року, тобто 360/360. Ця віза дозволяє працювати також і в країнах Шенгенської зони, але для цього роботодавець має мати попередню домовленість для виконання підрядних робіт в цих країнах. Тобто можна працювати в Бельгії, Німеччині, Франції та в інших країнах ЄС терміном до шести місяців, перший термін 3 місяці, потім коридор, потім ще раз до 3 місяців). Власник воєводської візи, окрім роботи в Польщі, має можливість відвідувати будь-яку країну Шенген зони  з туристичною чи іншою метою. Дозволений час перебування за цією умовою – до 90 днів.

Щодо документів:
1. Візові документи подаються на національну-візу;
2. Термін дії візи на який подаються документи: 360 днів.

Форма візи – Польська національна робоча віза
Оплата за повний пакет документів (реєстрація у візовому центрі, запрошення, клопотання, договір, страхівка, анкета, консультація протягом усього часу роботи з клієнтом).
Консульський збір у розмірі 35 євро заявником – НЕ ОПЛАЧУЮТЬСЯ.
Клієнт повинен додатково оплатити 18,5 євро за послуги візового центру.
Від заявника необхідно – контактний телефон та скановані копії сторінок українського та закордонного паспортів та квитанції про здійснену оплату.
Час на підготовку документів від моменту подання та оплати 6-10 тижнів.

Допомога з працевлаштування обговорюється окремо з менеджером компанії.

ЦІНА – 400Є

ПОСЛУГИ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ – 100$